Bijdragen aan

de wereld

van morgen

Maak

kennis met

onze scholen

Contact

Stichting Proo Noord-Veluwe
Schoolbestuur voor openbaar - algemeen toegankelijk - primair onderwijs.

Het Bestuurskantoor
De medewerkers op het Bestuurskantoor ondersteunen de scholen op diverse beleidsterreinen:
Onderwijs & Kwaliteit, Financiën, HRM, ICT, Facilitair en Communicatie.

adres bestuurskantoor
Elspeterweg 22a
8071 PA Nunspeet

bereikbaarheid op werkdagen:
8.30 tot 16.30 uur.
Op vrijdag tot 12.30 uur.

telefoon algemeen
0341-466370 

email
info@stichtingproo.nl

College van Bestuur
Inge Vaatstra (voorzitter)
Daan van de Voort

Managementassistente CvB
Miranda Berkhof
cvb@auroraonderwijsgroep.nl 
0341-466399
 

Vertrouwenspersoon voor eventuele klachten
Yvonne Kamsma
email: yvonne.kamsma@ijsselgroep.nl
telefoonnummer: 06-14001672

U kunt hier de klachtenregeling downloaden.

Medewerkers Bestuurskantoor:

Ton Huiskamp Regio Directeur t.huiskamp@stichtingproo.nl 
Bert Stam Regio Directeur  
b.stam@stichtingproo.nl 
Gerben Sinnema     Business Controller g.sinnema@stichtingproo.nl 
     
Fred van Bergen Beleidsmedewerker Facilitair          f.vanbergen@stichtingproo.nl
     
Willem Duifhuis Adviseur HR w.duifhuis@stichtingproo.nl
     
Rein Kroon Beleidsmedewerker r.kroon@stichtingproo.nl
  ICT en innovatie  
     
Hillie Keijser Medewerker bedrijfsvoering  h.keijser@stichtingproo.nl
  Communicatie en Profilering  
  Coördinator vervangingen
 
   
Ina Klaster Medewerker bedrijfsvoering   i.klaster@stichtingproo.nl
  onderwijskwaliteit  

 

Video openbaar onderwijs

Bekijk het filmpje over Openbaar Onderwijs. De Vereniging Openbaar Onderwijs (VOO) en VOS/ABB hebben een animatiefilmpje beschikbaar gesteld.

Sociale media

Volg ons voor het laatste nieuws ook op Facebook.