Bijdragen aan

de wereld

van morgen

Maak

kennis met

onze scholen

Contact

Stichting Proo Noord-Veluwe
Schoolbestuur voor openbaar - algemeen toegankelijk - onderwijs

Het Bestuurskantoor
De medewerkers op het Bestuurskantoor ondersteunen de scholen op diverse beleidsterreinen:
Onderwijs & Kwaliteit, Financiën, HRM, ICT, Facilitair en Communicatie.

adres bestuurskantoor
Elspeterweg 22a
8071 PA Nunspeet

openingstijden op werkdagen:
8.30 tot 16.30 uur.
Op vrijdag tot 12.30 uur.

telefoon algemeen
0341-466370 

email
info@stichtingproo.nl

Voorzitter College van Bestuur
Inge Vaatstra
cvb@auroraonderwijsgroep.nl

College van Bestuur
Berend Redder 

Vertrouwenspersoon voor eventuele klachten
Yvonne Kamsma
email: yvonne.kamsma@ijsselgroep.nl
telefoonnummer: 06-14001672

U kunt hier de klachtenregeling downloaden.

Medewerkers Bestuurskantoor:

Ton Huiskamp Regio Directeur 06-81622055
    t.huiskamp@stichtingproo.nl 
 
Bert Stam Regio Directeur 06-81622051
    b.stam@stichtingproo.nl    
 
Gerben Sinnema     Business Controller 06-21193784
    g.sinnema@stichtingproo.nl 
 
Fred van Bergen Beleidsmedewerker Facilitair 06-31691153
    f.vanbergen@stichtingproo.nl 
 
Willem Duifhuis Adviseur HR 06-46543326
    w.duifhuis@stichtingproo.nl 
 
Rein Kroon Beleidsmedewerker ICT onderwijs     0341-466377
  Bovenschools coördinator ICT 06-10537432
    r.kroon@stichtingproo.nl
 
Hillie Keijser Secretarieel Medewerker 0341-466373
  Marketing en Communicatie 06-12658190
  Coördinator vervangingen
 
h.keijser@stichtingproo.nl 
 
Ina Klaster Administratief Medewerker 0341-466372
    i.klaster@stichtingproo.nl

Video openbaar onderwijs

Bekijk het filmpje over Openbaar Onderwijs. De Vereniging Openbaar Onderwijs (VOO) en VOS/ABB hebben een animatiefilmpje beschikbaar gesteld.

Sociale media

Volg ons voor het laatste nieuws ook op Facebook.